Serveringsvagn
2019-03-28
628009
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing samt rökfärgat glas, höjd ca 70 samt 60x42 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage