Takarmatur 1900-tal
2019-03-27
627960
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1960/70-tal, behängd med prismor, 4 ljuspunkter, stomme i mässing, höjd ca 40, diameter ca 35 cm
Lös prisma medföljer, bruksslitage