Hisslampa
Avslutad
2019-03-28
627903
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1920-tal, stomme i mässing med hissfunktion, skärm i gult glas, skärmens diameter ca 32 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen