Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS TUNEBO (född 1962): motiv av katt, blandteknik, signerad samt numrerad, Lars 11/30, bladmått ca 44x33 cm
Ej examinerad ur ram
627878
2019-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här