Golvlampa
2019-03-28
627848
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, 3-armad stomme i svärtat trä och mässing, skärm i rosa textil, höjd ca 140 cm
Bruksslitage, knappen på en av skärmarna trasig, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen