Taklampa
Avslutad
2019-03-28
627834
| Klubbat belopp | 950 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, stomme i förkromad metall för 2 ljuspunkter, skärm i glas, reflektorskärm i rödlackerad metall, höjd ca 80 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen