Roberto Matta färgetsning
2019-03-27
627794
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Figurkomposition, signerad och numrerad 63/100, färgetsning, ca 30x22 cm
Ej examinerad ur ramen