Uno Vallman oljemålning
2019-03-29
627778
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): "14 juli Honfleur Frankrike", signerad och daterad Uno Vallman 1966, olja på duk, ca 54x65 cm