Theo Tobiasse färglitografi
2019-03-27
627757
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): figurkomposition, signerad,139/200, färglitografi bladmått ca 56 x 73 cm
Något ojämnt blad