Madeleine Pyk färglitografi
2019-03-27
627698
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK, (född 1934): Komposition, signerad Madeleine Pyk, 97/155, färglitografi, bladmått ca 39x50 cm
Ej examinerad ur ram