CG Robert oljemålning
Vollendet
2019-03-26
627685
| Höchstes Gebot | 950 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
CG ROBERT, (samtida): "Vår skog har nog sin källa", signerad och daterad CG Robert -86, olja på duk, 60x60 cm