Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PER-HILDING PERJONS (1911-1998): Naken kvinna vid öppen spis, signerad Perjons, signerad á tergo: Nr:10-25, Per-Hildong Perjons, Dala-Floda, olja på duk, 61x50cm
627651
2019-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här