Tord Leander-Engström
2019-03-27
627641
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TORD LEANDER-ENGSTRÖM (1914-1985): Björkar - Norrland, signerad Tord, olja på pannå, ca 33x24 cm