Mindre bojaner Kina
2019-03-26
627607
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MINDRE BOJANER, 4 st., porslin, Kina, 1900-tal, dekor av prunusblomi underglasyrblått, botten med dubbla cirklar, höjd ca 10-12 cm
Smärre nagg