Karmstolar 1800-tal
2019-03-27
627574
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets slut, Louis XV-stil, valnöt, sitthöjd ca 40 cm