Taklykta
2019-03-27
627503
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKLYKTA, 1900-talets slut, 3 ljuspunkter, stomme i patinerad metall, glas med assymetrisk struktur, höjd (utan kedja) ca 58 cm
Smärre slitage, funktionen garanteras ej