Ulrika Christell etsning
2019-03-27
627501
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRIKA CHRISTELL (samtida): "Utombordaren", signerad Christell, numrerad E.A XI/XX, á tergo daterad 1993, akvatintetsning, bildmått ca 33x24
Ej examinerad ur ramen