Assadour Bezdikian färglitografi
2019-03-26
627379
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASSADOUR BEZDIKIAN (född 1943): "Piece pour un arc en ciel", signerad och daterad Assadour -74, färglitografi, 21/60, bildmått ca 43x53 cm