Slaglåsgevär 1800-tal
2019-05-26
627376
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAGLÅSGEVÄR, 1800-talets mitt, almstock med nätskuret mönster, omärkt, total längd ca 131,5 cm
Lackad pipa