Slaglåsgevär 1800-tal
2019-05-26
627372
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAGLÅSGEVÄR, Sverige, omkring 1800-talets första hälft, helstock i björk, omärkt, total längd ca 137 cm
Lackad pipa