Bengt Orup
2019-03-26
627364
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT ORUP (1919-1996): Komposition, signerad Orup, färglitografi, bladmått ca 66x50 cm
Fläckar, rullad, revor