Superellips matbord
2019-03-26
627361
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, etikettmärkt, spännben av förkromad metall, skiva i fanerad i masurbjörk, höjd 70, 240x120 cm
Bruksslitage, kanter med märken