Bengt Landin färglitografi
2019-03-26
627355
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): Komposition med fåglar, signerad Bengt Landin, 101/250, färglitografi, bladmått 80x59 cm