Bengt Landin färglitografi
2019-03-26
627354
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): Komposition med papegoja, signerad Bengt Landin, 31/250, färglitografi, bladmått 86x63 cm