Bengt Landin färglitografi
2019-03-26
627353
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): Harlekin, signerad och daterad Bengt Landin, 1972, 50/60, färglitografi, bladmått ca 92x67 cm