Peter Dahl färglitografi
2019-03-26
627344
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): ´´Två kvinnor´´, signerad och daterat Peter Dahl, 1977, 260/260, färglitografi, bildmått ca 64x49 cm