Peter Dahl färglitografi
2019-03-26
627340
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): ´´Tre gracer´´, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, bildmått ca 59x39 cm