Kari Ruokonen golvlampa
2019-04-15
627339
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 EUR |
KARI RUOKONEN, golvlampa, Orno, 1970-tal,
mässing, bär tillverkarens etikett, höjd 155 cm, diameter 37 cm
Slitage, fläckar