Bordslampor
2019-03-31
627323
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 2 st, 1900-talets andra hälft, med justerbara mässing stömmen samt grå pulverlackerade metall skärmer och basen, 1 etikettmärkt Ewå, höjd ca 36-46 cm
Bruksslitage, repor, ej funktionstestade, SAV garanterar inte ej funktionen