Röllakanmatta
2019-03-26
627316
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, röllakan, geometrisk dekor, monogramsignerad GL, ca 305x182 cm
Smuts, jämnt slitage