Kjell Rosén oljemålning
2019-03-23
627279
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KJELL ROSÉN (1909-1982): Modell, signerad och daterad Rosén -63, olja på duk, ca 78x60 cm