Carl Brandt oljemålning
2019-03-23
627251
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Hamnbild med båtar, signerad och daterad C Brandt 1913, olja på duk, ca 73x92 cm