Fat 1 par Kina, tidigt 1700-tal.
2019-03-30
627235
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 1 par, snarlika, Kina, tidigt 1700-tal, dekor av blomster i underglasyrblå, diameter 27 cm
Konstlagade, smärre nagg.