Fat Japan
2019-03-30
627178
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 3 st, porslin, Japan, omkring år 1900 respektive 1900-tal, diameter ca 30 cm
Slitage med några nagg på kontureradd kant, tillverkningsdekfekter.