Orientmatta Mahal
2019-03-31
627144
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ORIENTMATTA, Mahal, semiantik, ca 520 x 325 cm
Lagningar, partier med hårt slitage, äldre malskador, fläckar