Märklin modellbilar

Märklin modellbilar
Märklin modellbilar
Märklin modellbilar
Märklin modellbilar
Märklin modellbilar
Märklin modellbilar

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÄRKLIN MODELLBILAR, 6 st, 1930-40-tal, bestående av VW "bubbla" nr 9, Mercedes racerbil, öppen racerbil, Mercedes öppen bil nr 10, samt 2 personbilar

Mercedes racer saknar bottenplatta, den gräddvita personbilen med lös bottenplatta, öppna Mercedes med skadad framskärm, lackskador, någon med begynnande metallsjuka

627142

2019-03-23