Klubbat för:
6 000 SEK
6 000 SEK
TAKLAMPA, "Sputnik", Stilnovo stil, sannolikt Italien, 1900-talets mitt, mässing och lackerad metall, höjd 102 cm, diameter 45 cm.
Slitage. Ej funktionstestad.
627141
2019-03-30