Corneille
2019-03-23
627138
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille 72, numrerad 177/200, färglitografi, bladmått ca 66x50 cm