Corneille
2019-04-28
627136
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille 77, numrerad 45/100, färgetsning, bildmått ca 60x50 cm,
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april