Bordslampa funkis
2019-03-30
627127
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, funkis, 1930/40-tal, stomme i vitmetall, delvis bemålad
Bruksslitage. Ej funktionstestad.