Marianne Ågren
2019-03-26
627078
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1943), Vilande häster, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 110x90 cm