Ellis Wallin oljemålning
2019-03-22
626976
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELLIS WALLIN (1888-1972): "Frukt och blommor", signerad och daterad Ellis Wallin -50, olja på pannå, bildmått ca 32x28 cm