Klubbat för:
7 000 EUR
3 000 EUR
LARS-GUNNAR NORDSTRÖM (1924-2014) "Vertikal komposition", a tergo signerad samt daterad 1980, olja på pannå, 64x23, 5 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
626965
2019-04-15