Philippe De Rougemont oljemålning
2019-03-22
626957
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PHILIPPE DE ROUGEMONT (1891-1965): Naken kvinna, signerad Ph de Rougemont, olja på duk, ca 74x55 cm