Ichiko Lincoln

Ichiko Lincoln
Ichiko Lincoln
Ichiko Lincoln
Ichiko Lincoln
Ichiko Lincoln
Ichiko Lincoln
Ichiko Lincoln
Ichiko Lincoln
Ichiko Lincoln
Ichiko Lincoln

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ICHIKO LINCOLN PERSONBIL, 1950-tal, lackerad plåt i 2 toners blå, litograferad inredning, friktionsdriven, ställbara framhjul, längd ca 43 cm

Obetydliga/smärre lack och plåtskador

626934

2019-03-23