Pablo Picasso litografi
2019-03-22
626929
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (Spanien, 1881-1973): Målar med modell, daterad i trycket, orginallitografi från 1964, Block 1155, ca 31x23 cm