Carl Brandt oljemålning
2019-03-22
626890
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på duk, 96x130 cm
Ej examinerad ur ramen