Bordslampor
2019-03-22
626839
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, mässing, höjd inklusive skärm ca 46 cm
Slitage, ej funktionstestade