Stolar Della
2019-03-26
626785
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STOLAR, 6 st., "Della", IKEA, 1900-talets mitt, stomme samt genombruten rygg med spjälor i betsad bok, stoppad sits, sitthöjd ca 46 cm
Smärre slitage