Brita Nordencreutz
2019-03-25
626662
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Sydländsk by, signerad och daterad B. Nordencreutz 59, olja på duk, ca 26x32 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer